012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně

  • Plat: až 27000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Děčín
  • Zadavatel: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
    Zbrojnická 97
    Děčín
  • Odpovědná osoba: Míša Koordinátor
ID: 1799362 značka: 432025 Aktualizováno včera

Pracovní nabídka

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

• stabilní zaměstnání na HPP
mzdu až 23 000 Kč
• osobní ohodnocení až 4000 Kč
• zaškolení
• pracovní oblečení a pomůcky ZDARMA
• vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
• příspěvek na stravování
• týdenní zálohy

Náplň práce:

• fyzicky a na zaučení nenáročná práce
práce ve 3 směnném provozu (denní, odpolední, noční)
• obsluha tiskařské linky a vizuální kontrola
• vyřezávání kartonů a obalů
• sběr a balení zpracované kartonáže

Požadujeme:

• samostatnost a důslednost
• praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
• plnoletost a čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Kontakt - zadavatel pozice

JOB LEADER EUROPE s.r.o. Zbrojnická 97 Děčín

Odpovědná osoba: Míša Koordinátor Telefon: Zobrazit tel. číslo

Nabídka je zařazena v sekci: Leader, Leader Ústí nad Labem
Děčín
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
až 32355 Kč za měsíc
Děčín
až 26000 Kč za měsíc