Zajímavá práce v pivovaru Nošovice

  • Zadavatel: Comac jobs Český Těšín
  • Odpovědná osoba: Marie Galová
ID: 1802240 Aktualizováno před 14 dny

Máš rád pivo? Nebojíš se práce a nových výzev?
Pak jsi ideálním kandidátem na dlouho očekávanou pozici!
Pokud váháš, nebo si nejsi jistý svými dovednostmi, ZAVOLEJ zobrazit tel. číslo .

Požadujeme

● týmový duch, poctivost a spolehlivost - bez toho se u nás neobejdeš :)
● technické myšlení, zručnost
● chuť učit se nové věci
● ochota pracovat ve směnném provozu
● dobrý zdravotní stav

Nabídka

● uplatnění i pro čerstvé absolventy
● mzdu dle pracovní pozice a zkušeností 25 000 – 35 000 Kč měsíčně
● výkonnostní odměny co 3 měsíce v hodnotě 4 000 - 10 000 Kč
● stravenky v hodnotě 150Kč, za KAŽOU SMĚNU
● 4 týdny dovolené + 5 dní extra navíc

Pracovní náplň

● práce u plechovkové, lahvové nebo sudové linky – záleží co se ti bude více líbit
● práce s dodacími listy, skenerem a manipulace se zbožím

Poznámka

Výběrové řízení a prohlídky pracoviště již probíhají!

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Český Těšín

Odpovědná osoba: Marie Galová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01

Nabídka je zařazena v sekci: absolvent, absolvent Ostrava