Technický pracovník (13-2024) Šumperk

 • Typ úvazku: Plný úvazek
 • Klient: ŘSD s. p.
 • Místo pracoviště: Šumperk
 • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1802322 Aktualizováno před 4 dny

Ředitelství silnic a dálnic s. p. je státní organizace zřízená Ministerstvem dopravy. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Požadujeme

 • SŠ, VŠ stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou
 • znalost základních stavebních předpisů pro provozní činnost
 • orientace v technických předpisech pro opravy silnic a mostů
 • práce na PC, znalost MS Office
 • samostatný a zodpovědný přístup, ochotu učit se
 • flexibilita, komunikační schopnosti
 • trestní bezúhonnost
 • řidičský průkaz sk. B

Nabídka

 • pružnou pracovní dobu
 • možnost dalšího vzdělávání
 • Fixní mzdu + osobní bonus
 • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku, skipasy na lyže, sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria)


Termín nástupu:
1.4. 2024 nebo dohodou

Pracovní poměr:
Zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti na 1 rok, s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek.

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky:
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zaslat email do 5.3.2024
(do předmětu uveďte „TECHNICKÝ PRACOVNÍK SPRÁVA OLOMOUC“).

Pro další informace prosím kontaktujte:
zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo v pracovních dnech od 08 do 14 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: zaslat email

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Pracovní náplň

 • Zajišťování a koordinace činností cest mistrovského obvodu pro okresy Šumperk a Jeseník.
 • Vykonává technický dozor související s údržbou a drobnými opravami silnic I. třídy v Olomouckém kraji.
 • Zadává a kontroluje výkon běžné údržbové činnosti, včetně operativního odstraňování zjištěných nebo oznámených závad ve sjízdnosti a závad ve stavebním stavu silnic v Olomouckém kraji.
 • Vyhotovuje stanoviska a vyjádření organizace v rámci své působnosti k dotčení pozemků a staveb silnic jinými záměry, především při omezení obecného užívání uzavírkami a při zvláštním užívání silnic.
 • Zajišťuje odborné sledování staveb a služeb v údržbě silnic a přípravu podkladů pro reklamační řízení.
 • Zajišťuje majetkovou správu u dokončených staveb silnic I. třídy na území Olomouckého kraje.
 • Zajišťuje koordinaci přípravy a realizace investic a neinvestic provozního úseku Správy a zpracování investičních záměrů.
 • Zajišťuje koordinaci projektové, technické, provozní a organizační přípravy provozních akcí v Olomouckém kraji.
 • Spolupracuje na zpracování mimořádných nebo nepravidelných činnostech v rámci údržby a evidence provozního úseku (sčítání, evidence sekaných ploch, odpočívek, stromoví, pasportizace apod.) dle pokynů přímého nadřízeného.

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Technický pracovník (13-2024).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Šumperk můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.