Zámečník - pozice vhodná i pro ženy a absolventy Brno

  • Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: JOBS.EU, s.r.o
  • Odpovědná osoba: Nábor
ID: 1803118 Aktualizováno před 4 dny

Rize česká výrobní společnost s tradicí hledá do svých řad nové spolupracovníky na post zámečníka - dokončovací práce. Pozice je vhodná jak pro ženy tak i absolventy.

Požadujeme

  • vzdělání min vyučen v oboru
  • praxe na postu zámečníka, montáž – výhodou
  • orientace ve výrobní technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • práce ve 2 směnném provozu

Nabídka

  • práci v moderním prostředí stabilni české společnosti s tradicí
  • práci vhodnou i pro ženy či absolventy, práce vykonávána v sedě
  • zajímavé platové ohodnocení, nadstandardní prémie
  • benefity: 5 týdnů dovolené, náborový příspěvek za doporučení kolegy 20 000 Kč, stravenky, příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti), ¨
odměny za splnění plánu, firemní byty, Pluxee karty, firemní akce, očkování proti chřipce, automaty s kávou a občerstvením a další…

Pracovní náplň

  • odjehlování malých lehkých dílů
  • odhrocení vyráběných dílů dle výkresové dokumentace
  • leštění do zrcadlového lesku, popisování, řezání závitů a jednoduché dokončovací operace
  • výpomoc v expedici – konzervace a balení hotových výrobků

Kontakt - zadavatel pozice

JOBS.EU, s.r.o

Odpovědná osoba: Nábor Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: http://jobseu.cz

Adresa:
Vídeňská 546/55
Brno
639 00

Brno (okres Brno-město)
Skanska a.s.
Brno, Česko (okres Brno-město)
Trenkwalder a.s.
43000.00 Kč za měsíc