Práce v automotive + řidič - 150 Kč/hod. Prostějov a okolí

  • Plat: 140 - 150 Kč za hodinu (Možné odměny za pečlivě odvedenou práci.)
  • Klient: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 29.02.2024
  • Místo pracoviště: Prostějov
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Zdeňka Konečná
ID: 1803632 značka: Prostějov Aktualizováno před týdnem

Enter - Prise Sorting, s.r.o. zajišťujeme výrobcům automobilových součástek jako externí firma kontrolní, opravné a třídící práce.
Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci.

Požadujeme

Praxe v kontrole kvality uvítáme, nezkušené zaškolíme.
Řidičský průkaz sk. B nutný.
Dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat.
Je nutné mít řidičský průkaz, dopravit se firemním osobním vozem, který Vám bude přidělen na naplánovanou směnu, poté odpracovat 8mi hod. směnu. Vůz je k dispozici v případě potřeby obsazení směn v různých provozech.
Parkování vozu je možné v místě Vašeho bydliště.
Cestovní náhrady v případě svozů.
Možnost volby směn, vše je na dohodě.
Nástup ihned, nebo dle dohody. Více informací při telefonickém hovoru.

Nabídka

Smlouva na DPP, po zapracování přechod na HPP.
Hrubá mzda 150/hod. + odměny za odježděné a odpracované směny, cestovní náhrada za svoz kolegy, stravné.
Práce v příjemném moderním prostředí.
Kvalitní zaškolení, podpora při zapracování, firemní oblečení.
Dlouhodobá spolupráce, kvalitní zázemí.

Pracovní náplň

Kontrola kvality + řidič firemním osobním vozem.
Osmihodinové směny.
Ranní 6:00 - 14:00 - Odpolední 14:00 - 22:00/hodin.
Víkendy volné.
Kontrola vad a škrábanců menších dílů v autoprůmyslu, práce ve výrobě, třídění menších součástek.
Práce je vhodná pro ženy i muže starší 18ti let, pro aktivní důchodce, studenty.
Práce v dojezdové vzdálenosti Olomouc, Kroměříž, Vyškov.

Poznámka

Výplata pravidelně každý měsíc na účet, možnost záloh.
Řidičský průkaz sk.B

Kontakt - zadavatel pozice

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Zdeňka Konečná Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Teplého 1673
Pardubice
53002

Co o sobě říká společnost Enter-Prise Sorting, s.r.o.?

Výrobcům automobilových součástek zajišťujeme jako externí firma kontrolní, třídicí a opravné práce. Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Naši zaměstnanci tak velmi často projdou vícero provozy a jsou zkušenými kontrolory různých produktů i materiálů. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci.
www.epsorting.cz

Prostějov
140 - 150 Kč za hodinu