Vedoucí SSÚD, Ivanovice na Hané (32-2024)

ID: 1804231 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní nabídka

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnic č. 20. Dálniční 854/1, Ivanovice na Hané

Co u nás budete dělat
 • Řídit, organizovat, kontrolovat a odpovídat za činnost celého SSÚD, včetně detašovaného pracoviště Brodek u Prostějova, v souladu s obecně platnými předpisy a interními předpisy organizace
 • Zajišťovat a odpovídat za výkon zimní a letní údržby na svěřeném úseku dálnice, zajišťovat a v agendu s tím spojenou
 • Zajišťovat a odpovídat za výkon dispečersko-zpravodajské a asistenční služby
 • Koordinovat provádění údržbových prací a oprav kapacitami SSÚD a externími zhotoviteli, a to včetně údržby mostů
 • Zajišťovat zpracování plánu zimní údržby
 • V součinnosti s majetkovou správou zajišťovat zpracování plánu letní údržby a oprav, včetně údržby a oprav mostů
 • Zabezpečovat součinnost se složkami IZS při řešení mimořádných událostí

Co od Vás očekáváme
 • VŠ vzdělání stavebního nebo dopravního zaměření s praxí v oboru výstavby, rekonstrukcí, oprav nebo údržby pozemních komunikací min. 5 let, nebo SŠ vzdělání stavebního nebo dopravního zaměření s praxí v oboru výstavby, rekonstrukcí, oprav nebo údržby pozemních komunikací min. 7 let
 • Základní orientaci v zák. č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích a zák. č. 219/2000 Sb., o majetku ČR, č. 134/2016 Sb. o veřejných zakázkách, zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
 • Uživatelskou znalost MS Office
 • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
 • Trestní bezúhonnost
 • Manažerské a organizační schopnosti
 • Samostatnost a operativní rozhodování
 • Pečlivost, psychickou odolnost

Co Vám nabízíme
 • Perspektivní a zajímavou práci ve vedoucí pozici u velké státní organizace
 • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
 • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, mobilní telefon, notebook, možnost využití firemních rekreačních zařízení, zapůjčení techniky SSÚD, permanentky do ZOO Praha, Aquaparku Čestlice, Aqualandu Moravia, skipasy na lyže v Krkonoších a Beskydech, slevy u cestovních kanceláří INVIA, ČEDOK a Alexandria.
 • Možnost pronájmu služebního vozidla
 • Pružnou pracovní dobu

Termín nástupu: dle dohody

Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou, který vzniká na základě jmenování (§33 odst. 3 ZP).

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu. U této pozice je možné dosáhnout i na podnikový bonus.

Přihlášky
V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení je nutné doložit jako součást přihlášky následující a dokumenty:
1. Strukturovaný životopis v češtině, s popisem praxe a vzdělání
2. Motivační dopis s popisem, proč chcete získat nabízenou práci a proč jste právě Vy ideální kandidát na vedoucího SSÚD.
Výše uvedené dokumenty zasílejte na e-mail: zaslat email, do předmětu uveďte „Vedoucí střediska správy a údržby dálnic, Ivanovice na Hané (32-2024)“.

Termín podání přihlášek
22.2.2024. K vyhodnocení všech uchazečů dojde až po tomto termínu. Vlastní výběrové řízení bude probíhat na Generálním ředitelství ŘSD ČR, Čerčanská 12, Praha 4.

Podmínky výběrového řízení
Výběrové řízení je vyhlášeno jako otevřené.
Výběrového řízení na uvedenou pozici se může účastnit pouze osoba, která podá žádost o účast ve výběrovém řízení a zašle výše uvedené dokumenty.

Kontakty: zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.

Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Vedoucí SSÚD, Ivanovice na Hané (32-2024).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Vyškov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.