Pracovník ostrahy Rožnov práce pouze pro invalidní důchodce!

  • Plat: 123,9 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, OZP
  • Klient: M Security and Cleaning s.r.o.
  • Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1805131 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat.

Nabídka

HPP

Pracovní náplň

ostraha svěřeného objektu

Kontakt - zadavatel pozice

M Security and Cleaning s.r.o.

Odpovědná osoba: Zuzana Radková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Bystročice 160
Bystročice
77900

Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
Comac jobs Nový Jičín
25000 - 31000 Kč za měsíc
TSC Cleaning, a.s.
117 Kč za hodinu
Částečný úvazek