Lakýrník - Stabilní práce Opava

  • Plat: 37000 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: FERRAM, a.s.
  • Termín uzávěrky: 31.05.2024
  • Místo pracoviště: Opava
ID: 1806304 značka: Lakýrník Aktualizováno včera

Požadujeme

Co bys měl umět?
  • min. vyučen nejlépe ve strojírenském oboru
  • praxe v oboru lakování min. 3 roky
  • oprávnění k řízení VZV výhodou
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B s praxí

Nabídka

Co jsme schopni Ti nabídnout?
  • stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
  • stravování v závodní jídelně
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost přesčasové práce
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění
  • 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
  • rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
  • plně hrazené vzdělávání a individuální přístup k zapracování na další pracovní pozice
  • velmi dobrou dopravní dostupnost, firemní parkoviště, zastávka městské hromadné dopravu přímo u společnosti

Pracovní náplň

Co bude tvou hlavní pracovní náplní?
  • obsluha lakovacího a tryskacího boxu, aplikace nátěrového systému na dílce, jejich kontrola a oprava nátěrových vad
  • ovládání stříkací pistole a lakovacího boxu
  • ruční úprava a odepisování odvedené práce v systému Helios

Poznámka

Místem výkonu práce je Opava.
Pracovat budeš na ranní, občas na odpolední směně.
Nástup: Dohodou. Postupně převezmeš práci po kolegovi, který ve druhé polovině roku bude odcházet do starobního důchodu.

Kontakt - zadavatel pozice

FERRAM, a.s.

Adresa:
Vávrovická 275/89
Opava
190 00

Co o sobě říká společnost FERRAM, a.s.?

FERRAM, a.s. - jsme stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního i technologického poradenství a výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem. Nabízíme komplexní technické řešení výroby od vývojové konstrukce a technologie přes ucelenou výrobu – pálení, zámečnické práce, svařování, obrábění, tryskání, lakování až po celkovou montáž a kompletaci dodávaných zařízení u konečných zákazníků. Pevné zázemí máme v Norsku, Finsku, Německu, Francii a Velké Británii. Našimi hlavními zákazníky jsou významní výrobci zařízení pro zpracování hliníku, výrobci v oblasti průmyslu na moři, výrobci ropného a těžařského průmyslu i výrobci na zpracování odpadů.

Dolní Benešov (okres Opava)
Adecco Ostrava pobočka
25000 - 37000 Kč za měsíc