Pohodová práce v Liberci

  • Plat: 25000 - 35000 Kč za hodinu
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Liberec
    Mariánská 1382/5A
    460 01 Liberec
  • Odpovědná osoba: Oksana Yafaeva
ID: 1808870 značka: A6227 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

  • spolehlivost a manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilita, pečlivost a důslednost
  • čeština na komunikativní úrovni

Nabídka

  • práce na HHP
  • práce na 3 směny
  • příplatky za směnnost, za práci přes čas a o víkendech
  • bonus za 100% docházku 2.000,- Kč/měs.
  • zajištěné stravování
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Liberec

Pracovní náplň

Chcete mít pracovní jistotu? Pojďte s námi do toho a získejte stálé zaměstnání v regionu, kam se budete těšit. Začnete jako montážní dělník v moderní výrobě, kde můžete profesně nadále růst.
  • práce na moderních výrobních linkách
  • montáž, výroba a přezkušování brzdicích systémů
  • zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství

Hofmann Wizard s.r.o. Liberec Mariánská 1382/5A 460 01 Liberec

Odpovědná osoba: Oksana Yafaeva Telefon: Zobrazit tel. číslo

Liberecký
Grafton Recruitment s.r.o.
50000 - 65000 Kč za měsíc
Liberec
Import
140 - 154 Kč za hodinu
aktivní nabídka
Liberec
ManpowerGroup s.r.o.