Supervizor montáže - práce PO světe

  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Chomutov
    Školní 5336
    430 01 Chomutov
  • Odpovědná osoba: Tereza Ivančenko
ID: 1810977 značka: A8992 Aktualizováno před 2 měsíci

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • zájem pracovat na projektech po ČR, ale převážně v ZAHRANIČÍ
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost výkresové dokumentace
  • základní znalost programu AutoCAD
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

  • možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • po zapracování 13. plat, bonusy z realizace díla
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook a mobilní telefon
Zaujala Vás pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Víte o někom, kdo by mohl mít zájem? Sdílejte a dejte jim vědět.

Pracovní náplň

Hledáme schopného člověka, který má technické znalosti pro vedení montáží po CELÉM SVĚTĚ. Pro společnost, která se zaměřuje na kompletaci technologických zařízení v oblasti dopravy a skladování sypkých hmot.

Kontakt - zadavatel pozice

Hofmann Wizard s.r.o. Chomutov Školní 5336 430 01 Chomutov

Odpovědná osoba: Tereza Ivančenko Telefon: Zobrazit tel. číslo