Obsluha svařovacího robota Svatava

  • Plat: 223 Kč za hodinu (* při 100% plnění, průměrná mzda po zaškolení 42.000,-Kč hrubého)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Svatava (okres Sokolov)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
ID: 1811569 Aktualizováno dnes

Pokud hledáte jisté zaměstnání, smysluplnou práci a pravidelnou mzdu, tak pojďte pracovat právě k nám! Svatavské strojírny s.r.o. jsou stabilní společností, která na trhu působí již 30 let a zabývá se zakázkovou a malosériovou výrobou ocelových konstrukcí

Požadujeme

Potřebné předpoklady:

SŠ vzdělání ve strojírenském oboru
Znalost obloukového svařování v ochranné atmosféře MAG
Znalost obsluhy svářecího robota
Praxe ve strojírenské výrobě
Pečlivost, zodpovědnost

Nabídka

Co na oplátku nabízíme:
Motivující mzdu s možností čtvrtletních odměn
Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění
Výhodné mobilní tarify
Cafeterii
Příspěvek na stravování
Vzdělávací a rekvalifikační kurzy

Pracovní náplň

Co bude Vaším úkolem:

Základní zámečnické práce
Zakládání přípravků (svařenců) na pracoviště robota
Základní obsluha robota
Základní údržba robota
Finální úprava svařenců
Obsluha jeřábového zařízení
Práce ve dvousměnném provozu

Poznámka

223 Kč/hod (časová mzda + bonus 100% plnění), po zkušební době 242 Kč/hod.

Kontakt - zadavatel pozice

Svatavské strojírny s.r.o.

Odpovědná osoba: Jaroslava Voldřichová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pohraniční stráže 365
Svatava
35703