Práca v potravinárskom priemysle v Holandsku. Mzda 13,27€ br./h. Nijkerk

  • Plat: 13,27 - 17,25 EUR za hodinu (Práca nadčas platená 125 % - 130 %. 8,33% dovolenkový príspevok. Mzda je vyplácaná týždenne. Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému. Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.)
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Potravinársky priemysel
  • Místo pracoviště: Nijkerk (Nizozemí, Holandsko)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ľudmila Vašková
ID: 1811674 značka: Potraviny Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • je potrebné vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných bicykloch, e-bikoch, prípadne autom v závislosti od
vzdialenosti

Nabídka

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • K základnej mzde dostávate príplatky 125% - 130%
  • Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému
(nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
  • Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca
dovolenkový príspevok)
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – každý zamestnanec má vlastnú 1-lôžkovú izbu, neplatí sa vopred (suma za ubytovanie je
sťahovaná zo mzdy)
  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom (bicykel, e-bike, auto - v závislosti od vzdialenosti)
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení
všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Pracovní náplň

"Váš recept na úspech: Pracujte s nami v potravinárskom priemysle!"

Stabilná a zaujímavá pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku: Zapojte sa do dynamického a rastúceho odvetvia!

Práca v potravinárskom priemysle je dynamická a STABILNÁ, pretože sa týka výroby, spracovania a distribúcie potravín, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život ľudí.

Hľadáme nových zamestnancov–operátorov výroby a balenia (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracovná náplň:
  • výrobné práce, korenenie a ochucovanie výrobkov
  • balenie potravinárskych výrobkov (mäso/ryby/syry/ vajíčka a pod.)
  • možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja
  • kontrola kvality produktov, triedenie
  • rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa
zadania nadriadeného)
  • príprava a kontrola výrobnej linky
  • udržiavanie čistoty na pracovisku
  • teplota na pracovisku 0 - 8 stupňov

Vaša mzda:
Základná mzda od 18 rokov: 13,27€ brutto / hodinu.
Mzda s príplatkami za prácu na nadčas: 125% - 130%

Lokalita:
Holandsko - rôzne lokality (Epe, Barneveld, Nijkerk a i.)

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu:

Poznámka

Ak hľadáte stabilnú prácu, prosím pošlite svoj životopis na zaslat email.
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Ľudmila Vašková Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 21-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.