Obsluha svařovacího robota - Pardubice

  • Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Pardubice I
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice I
  • Odpovědná osoba: Náborové Centrum
ID: 1812165 značka: 446512 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Požadujeme
• Svářecí průkaz CO2
• Praxe výhodou, není podmínkou
• Výhodou znalost výkresové dokumentace
• Přesnost, pečlivost, zodpovědnost
Nabídka
• DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
• ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
• Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
• Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
• PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
• Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
• PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti
Pracovní náplň
• Obsluha svařovacích robotů
• Bodování
• Svařovací dokončovací práce pro výrobu profilů a polotovarů pro policové systémy
• Práce na tři směny

Kontakt - zadavatel pozice

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice I

Odpovědná osoba: Náborové Centrum Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/

Toto je nabídka práce na pozici Obsluha svařovacího robota - Pardubice.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.