Svářeč/ka Kutná Hora - práce s ubytováním!

  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Náborové centrum
ID: 1812534 značka: 446668 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Popis pozice:

Základní svařování elektrodou
• Čtení a použití technických podkladů
• Příprava ploch, které se mají svařovat
• Provádění svařovacích prací v potřebné poloze
• Konečná úprava svarů
• Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení
• Provádění jednoduchých opravářských prací
• Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Požadujeme:

• Praxi v oboru
• Svářečský průkaz výhodou
• Samostatnost, komunikaci, aktivní přístup, zvládání zátěže
• Ochotu pracovat na směny
Nabízíme:

• Odborné vzdělání, možnost obnovení nebo doplnění kvalifikace ve svářečské škole
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• UBYTOVÁNÍ nebo příspěvek na bydlení
• Příspěvek na stravu
• DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
• ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
• Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
• Zvýhodnění mobilní tarif

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Náborové centrum Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/