Asistentka – hospodyně práce u koní Praha 10

  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 10
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
ID: 1816640 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Starší muž přijme asistentku, hospodyni schopnou práce s koňmi v hřebčíně na samotě na okraji Prahy 10. Nabízí ubytování I. kategorie přímo v hřebčíně.
Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu. Mzda dohodou. Kontakt zobrazit tel. číslo .

Pracovní náplň

Kontakt - zadavatel pozice

Hřebčín Hájek

Odpovědná osoba: Ludvík Hess Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pod oborou 88
Praha
10400

Praha
Také na částečný úvazek