ČSOB Pojišťovna posiluje tým | Hledáme profíky z oboru! Hradec Králové

  • Plat: 28000 - 56000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Jen ranní směna
  • Termín uzávěrky: 30.04.2024
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1817111 značka: ČSOB HK - pojišť Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

Kdo jsme a co vlastně děláme?
Ahoj, jmenuji se Alena a u nás v Conectartu se starám o projekt ČSOB Pojišťovny. Aktuálně rozšiřujeme tým, hledáme proto nové parťáky, kteří nám pomohou s péčí o klienty, které kontaktujeme na základě jejich poptávky v rámci webové kalkulačky, upravujeme a optimalizujeme jejich smlouvy a hledáme pro ně to nejlepší řešení.

Znáš ČSOB Pojišťovnu, ale nemáš zkušenosti s jejich produkty a postupy? Nic se neděje. Předtím, než společně začneme pomáhat klientům, u nás samozřejmě projdeš produktovým školením a do všeho Tě takříkajíc „zasvětíme“. Školení máš samozřejmě hrazené, nemusíš se bát.

Spolupráci Ti můžeme nabídnout na hlavní pracovní poměr i na IČO, záleží na domluvě.

Co bude Tvou náplní práce? ️
Telefonický kontakt s klienty ČSOB Pojišťovny, kterým nabízíme široké portfolio produktů a služeb. Nejedná se o studené kontakty, komunikujeme pouze s klienty, kteří nám na sebe zanechají kontakt a s klienty z databáze, pro které jsou naše služby užitečné a přínosné.
Nejčastěji řešíme s klienty pojištění majetku, odpovědnosti a povinné ručení, ale umíme po telefonu sjednat i životní pojištění. Klientům doporučujeme to nejlepší řešení na míru a upravujeme stávající služby.
Na denní bázi budeš komunikovat se mnou, naším týmem a taky týmem specialistů, který spadá přímo pod ČSOB Pojišťovnu a kteří Ti budou k ruce.
Tvou prací bude také administrativa, vyhodnocování nabídek a komunikace s klienty psanou formou, ať už přes e-mail, chat nebo SMS zprávy.

Požadujeme

Doma se Ti práší minimálně na maturitní vysvědčení, které pro práci v pojišťovnictví potřebuješ - jde o podmínku.
Disponuješ zkouškou ČNB dle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění - jde o podmínku.
Nejsi v oboru pojišťovnictví úplný nováček a nebojíš se komunikace s klienty.
Práce s počítačem Ti není cizí, pracujeme jak v softwaru ČSOB, tak s MS Office a v dalších systémech.
Spolehlivost, samostatnost a proaktivní komunikace jsou Tvé přednosti.

Nabízíme

Za poctivou práci, poctivá odměna. Co Ti nabízím?
Nástupní fixní mzdu 25 000,- Kč + 3 000 Kč nováčkovné/BONUSY. Výše bonusů není omezena, naopak, odměna roste s množstvím sjednaných pojistek. To, kolik si odneseš, je tedy pouze na Tobě, na Tvé píli, aktivitě a zápalu pro práci. Máme v týmu kolegy, kteří si pravidelně odnesou jen na provizích desítky tisíc.. Výše bonusů není omezena, naopak, odměna roste s množstvím sjednaných pojistek. To, kolik si odneseš, je tedy pouze na Tobě, na Tvé píli, aktivitě a zápalu pro práci. Máme v týmu kolegy, kteří si pravidelně odnesou jen na provizích desítky tisíc.
Stravenkový paušál po zkušební době. Na konci měsíce si připočteš circa 1 300,- Kč k výplatě v čistém navíc.
S Home Officem si po zaškolení tykáme, po domluvě můžeš pracovat z domu s příplatkem až 800,- Kč k výplatě v čistém navíc.
Benefity? Máme!
Nabízíme Ti časovou flexibilitu – pracujeme od pondělí do pátku, v rozmezí od 08:00 do 18:00 hod. Víkendy a svátky máme volné. Směny si plánujeme sami (s ohledem na týdenní fond pracovní doby). Můžeš tu tedy s námi být např. od pondělí do čtvrtku o půl hodiny déle a v pátek jít domů už ve 14:00 hod.
Chceme, aby naši zaměstnanci chodili do práce odpočatí, 25 dní dovolené s námi máš proto jistých.
Motivační soutěže jsou u nás samozřejmostí, kolegové s tahem na branku si často domů odnášejí hodnotné ceny.
Volat a datovat můžeš i ve volném čase díky skvělým tarifům od Vodafonu, které máš s námi zlevněné.
Díky našemu projektu Samsung máme přístup do zaměstnaneckého eshopu, nakupujeme proto produkty Samsung za výrazně nižší ceny.
Naše společnost je VIP partnerem Datartu, proto s námi můžeš nakupovat s exkluzivní slevou, čerpat speciální nabídky nebo využít dopravu zdarma.
Po práci v kanceláři je potřeba se trochu protáhnout, s MultiSport kartou můžeš navštívit širokou škálu pohybových i relaxačních aktivit.
Pro milovníky zvířat nabízíme volné vstupy do ZOO Olomouc nebo ZOO Praha.
Díky aplikaci Advanto máš možnost si kdykoliv jednoduše vybrat zálohu z výplaty před výplatním termínem.
Máme taky velkou spoustu dalších benefitů: slevy do KFC nebo Bageterie Boulevard, zvýhodněné tankování paliv s kartou Shell/CCS, den volna navíc na svatbu či první školní den, výhody u ČSOB...
Získáš s námi fyzicky nenáročnou práci, po které budeš vždy odcházet domů s čistou hlavou.
Nabízíme dlouhodobou a spolehlivou spolupráci s možností kariérního růstu.

Poznámka

Zaujala Tě má nabídka a chceš vědět víc? Pojďme se potkat na pohovoru! Nejdříve ze všeho nám pošli svůj životopis (a motivační dopis nebo alespoň zprávu, proč jsme tě zaujali a proč se k nám zrovna ty hodíš) přes tlačítko "Odpovědět", které nalezneš níže...

... ozvu se Ti co nejdříve a můžeme se společně setkat a probrat případnou spolupráci. Za tým ČSOB Pojišťovny se na Tebe těší Alena a za tým HR Kuba!

Kontakt - zadavatel pozice

Hradec Králové

Odpovědná osoba: Michaela Dytrychová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Na Brně 1972
Hradec Králové
50006

Hradec Králové
Hradec Králové
Personal Consult s.r.o.
36000 - 40000 Kč za měsíc

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici ČSOB Pojišťovna posiluje tým | Hledáme profíky z oboru!.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.