Montážní práce ve výrobě / mzda až 34 000 Kč / svoz zdarma! Příbram

  • Plat: 31000 - 36000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Příbram
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Ďurneková
ID: 1817559 značka: 1071*5.003 Aktualizováno minulý měsíc

Hledáte zajímavou práci s možností přechodu do kmene společnosti !!!
Nabízíme práci v zajímavé společnosti vyrábějící chladící zařízení.
Pokud máte zájem o pohovor , kontaktujte nás co nejdříve!

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání - výhodou SOU vzdělání technický směr
Ochota pracovat na třísměnný provoz
Fyzická zdatnost
Praxe v montážích výhodou

Práci v čistém prostředí s možností přestupu do kmenového stavu
Měsíční mzdu 24 400 Kč + příplatky za směnnost a bonusy
Průměrná měsíční mzda 34 000 Kč
25 dní dovolené
Svozová doprava z Plzně , Berouna , Hořovic a Rokycan ZDARMA
Zajímavé bonusy (docházkový až do výše 2000,- Kč) ,vyšší zákonné příplatky
Variabilní složka mzdy až do výše 5 400 Kč
Příspěvek na stravování
Nástup ihned

Pracovní náplň

Výroba a montáž chladících zařízení (pulty, lednice, regály, chladící boxy)

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Ďurneková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,