Práce v Norsku - až 635,- Kč /h

  • Plat: 635 - 700 Kč za hodinu
  • Klient: NORSKO
  • Termín uzávěrky: 30.04.2024
  • Místo pracoviště: (Zahraničí - ostatní)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Adecco Praha pobočka
  • Odpovědná osoba: Jakub Planý
ID: 1817930 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

PRÁCE V NORSKU - AŽ 635,- Kč/h
Pro naše zastoupení v Norsku hledáme kandidáty na pozice:
  • Elektrikář (DSB certifikát)
  • Automechanik - lehká vozidla, motocykly
  • Automechanik - těžká vozidla (nákladní automobily, autobusy, návěsy, stavební stroje)
  • Autolakýrník / Postřikovač
  • Opravář karoserií / Klempíř

Nabídka

NABÍZÍME:
  • Legální zaměstnání na základě norského pracovního práva (s nárokem na 12% mzdu za dovolenou, norské pojištění, důchodový systém)
  • Mzda (až 290 NOK/h – dle doloženého vzdělání, praxe, jazykové úrovně a školení)
  • Cestovní náklady do Norska pokryty až 1500 NOK – za první cestu
  • Kompletní proces onboardingu (registrace v norském daňovém systému, pomoc s hledáním ubytování a následná péče osobního konzultanta)
  • První měsíční náklady na ubytování hradíme 5.000 NOK (pokud jsou náklady vyšší, rozdíl hradí zaměstnanec)

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
Elektrikáři (DSB certifikát)
  • Komunikativní úroveň angličtiny (B2)
  • Zkušenosti a praxe v oboru 2-3 roky
  • Certifikát DSB
Automechanici – lehká vozidla, motocykly
  • Nejlépe odborné vzdělání potvrzené diplomem / titul automechanik – lehká vozidla. Nedostatek vzdělání lze kompenzovat doloženou praxí
  • Řidičský průkaz (kategorie B)
  • Komunikativní úroveň angličtiny (B1)
  • Zkušenosti s počítačovou diagnostikou, vyhledáváním závad, prováděním pravidelných kontrol a servisu vozidel, výměnou použitých nebo poškozených dílů (např. rozvodový řemen, brzdové prvky, prvky podvozku atd.), provádění složitějších oprav (motory, převodovky)
  • Zkušenosti s elektrickými nebo elektronickými systémy (diagnostika, odstraňování problémů) jsou výhodou
Automechanici – těžká vozidla (nákladní automobily, autobusy, návěsy, stavební stroje)
  • Nejlépe odborné vzdělání potvrzené diplomem / titul automechanik – těžká vozidla. Nedostatek vzdělání lze kompenzovat doloženou praxí
  • Zkušenosti s počítačovou diagnostikou, vyhledáváním závad, prováděním pravidelných kontrol a servisu na vozidlech, výměnou použitých nebo poškozených dílů (např. brzdové prvky, prvky podvozku, výfuk), provádění složitějších oprav (motory, převodovky), opravy konstrukčních prvků na návěsech - přívěsy
Autolakýrníky / postřikovače
  • Nejlépe odborné vzdělání potvrzené diplomem / titul automechanik – autolakýrník. Nedostatek vzdělání lze kompenzovat doloženou praxí
  • Zkušenosti s přípravou vozidel (maskování, broušení, základní nátěr)
  • Míchání barev (na vodní bázi) podle specifikací, nanášení vrstev laku (buď na celé vozidlo nebo díly) pomocí stříkacích pistolí nebo štětců
  • Provádění drobných povrchových oprav
  • Leštění vozidel po lakování
Opraváři karoserií / otloukače panelů
  • Nejlépe odborné vzdělání potvrzené diplomem / titul automechanik – bijec panelů. Nedostatek vzdělání lze kompenzovat doloženou praxí
  • Zkušenosti s velkými a/nebo malými škodami (promáčkliny)
  • Odstranění poškozených dílů
  • Vyrovnání poškozených panelů nebo rámu vozu (pomocí speciálních nástrojů nebo strojů)
  • Zatloukání promáčklin nebo jejich vyplnění automobilovým tmelem
  • Příprava vozu k převzetí autostříkačkou

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Praha pobočka

Odpovědná osoba: Jakub Planý Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.adecco.cz

Adresa:
Na Moráni 1957/5
Praha
128 00