Hledáš práci, mám ji pro tebe-práce ve výrobě, skladu, logistika Rožnov pod Radhoštěm

  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Veronika Mutinová
ID: 1818010 Aktualizováno před týdnem

Hledáme spolehlivého a motivovaného zaměstnance na plný úvazek do našeho týmu! Nabízíme mzdu od 25.000,- CZK s možností příplatků za noční směny, přesčasy, práci o víkendech a svátcích. Navíc odměňujeme vynikající výsledky práce a poskytujeme osobní ohodnocení pro naše zaměstnance.
Neváhej mě kontaktovat na čísle zobrazit tel. číslo !!!

Požadujeme

Spolehlivost, pečlivost, svědomitost, dochvilnost
Manuální zručnost
Nadšení pracovat ve 3 směnném provozu
Dobrý zdravotní stav

Nabídka

Základní mzda od 25.000,- CZK
Příplatky za noční směny, přesčasy, práci o víkendech a svátcích
Odměny za vynikající výsledky práce
Osobní ohodnocení a rozvojové možnosti
Stravování za symbolických 25 Kč za plné menu (polévka, hlavní jídlo, salát)
5 dnů dovolené navíc
Vstupní zdravotní prohlídka ZDARMA
Pokud tě naše nabídka zaujala a jsi připraven/a přinést své schopnosti do našeho týmu, neváhej a ozvi se na telefonní číslo: zobrazit tel. číslo . Těším se na tvoji odpověď!

Pracovní náplň

Obsluha stroje
Kompletace výrobků
Logistika
Zásobování linek
Práce ve skladu

Poznámka

Zavolejte nám na číslo: zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Veronika Mutinová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
22300 Kč za měsíc