Přijmeme Seřizovače! Stabilní práce v Kopřivnici

  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Klára Jalůvková
ID: 1818034 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

  • Zkušený a zodpovědný - máte předchozí zkušenosti s obsluhou výrobní linky a jste schopni pracovat samostatně i v týmu
  • Pozorný k detailům - máte schopnost pečlivě kontrolovat výrobky a zapisovat důležité informace
  • Flexibilní - jste ochotni pracovat v různých směnách a přizpůsobit se potřebám výroby
  • Technicky zdatní - máte základní technické znalosti a schopnost provádět drobnější údržbu
  • Bezpečnostně uvědomělí - jste si vědomi důležitosti dodržování bezpečnostních předpisů a ochrany zdraví při práci
  • Spolehliví a loajální - projevujete angažovanost a připravenost plnit své pracovní povinnosti
  • Komunikativní - dokážete efektivně komunikovat s kolegy a nadřízenými

Nabídka

  • Mzda od 26 000 Kč měsíčně
  • Stabilní zaměstnání na HPP v zajímavé společnosti
  • Pracovní doba - 3směnný provoz ( ranní, odpolední, noční)
  • Osobní ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
  • Stravenkový paušál pro zajištění stravování
  • 5 týdnů dovolené pro vyvážení pracovního a osobního života
  • NÁSTUP IHNED

Pracovní náplň

  • Obsluha a kontrola linky
  • Zadávání dat do počítače linky
  • Kontrola kvality
  • Označování zboží na paletách
  • Balení výrobků
  • Manipulace s materiálem a zbožím
  • Zapisování údajů
  • Údržba linky
  • Bezpečnost při práce

Poznámka

Získejte stabilní zaměstnání s flexibilní pracovní dobou a osobním ohodnocením. Přidejte se k našemu týmu!

Malá " rodinná" firma v Kopřivnici hledá seřizovače s nástupem ihned.

Více informací ráda zodpovím na tel.čísle zobrazit tel. číslo nebo zašlete životopis na e-mail: zaslat email

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Klára Jalůvková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Nabídka je zařazena v sekci: Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava
Nový Jičín
26000 - 33000 Kč za měsíc