Operátor výroby. Práce bez testů, jdete ihned na vstupní školení Havířov

  • Plat: 27000 - 29000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Havířov (okres Karviná)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Ostrava
  • Odpovědná osoba: Andrea Čižíková
ID: 1819095 značka: 927*1.004 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

  • manuální zručnost a ochotu pracovat na směny

Nabídka

  • měsíční výdělek 27 000 Kč - 29 000 Kč
  • práce bez testů a pohovoru, jdete IHNED NA VSTUPNÍ ŠKOLENÍ
  • letní a zimní odměny cca 14 000 Kč
  • týdenní ZÁLOHY
  • příplatky za směnnost
  • docházkový BONUS až 3 000 Kč
  • výkonnostní bonus až 2 500 Kč
  • stravenkový paušál 116,20 Kč za každou odpracovanou směnu
  • VOLNÉ VÍKENDY
  • péče koordinátora

Pracovní náplň

  • obsluha samosvářecích strojů nebo lisů v automobilovém průmyslu
  • výroba karoserií
  • třísměnný provoz, začátky a konce směn 6:00, 14:00, 22:00, noční začínají v pondělí

Poznámka

V případě zájmu zareagujte na inzerát nebo volejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Ostrava

Odpovědná osoba: Andrea Čižíková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Ostrava
70200