Práce ve výrobě, BREMBO. Nástup do kmene, skvělá mzda! Ostrava

  • Plat: 37000 - 46000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Ostrava
  • Odpovědná osoba: Andrea Čižíková
ID: 1819098 značka: 1538*1.004 Aktualizováno minulý měsíc

Pro našeho klienta z automobilového průmyslu, společnost Brembo Czech s.r.o. hledáme nové zaměstnance pro práci v oddělení montáže, slévárny a CNC obrábění. Společnost se specializuje na výrobu brzdových systémů a nástup probíhá přímo do kmene společnosti!

Požadujeme

  • zkušenost v automotive výhodou
ochota práce na směny (specifický směnový kalendář, práce i o víkendu)

  • průměrný hrubý výdělek 35 000 Kč obrobna a montáž, 46 000 Kč slévárna
  • nástupní BONUS 20 000 Kč
  • docházkový bonus 2 500 Kč
  • výkonnostní bonus 9 % základu mzdy
  • příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
  • bonus do kafeterie - příspěvek 6 000 Kč/ročně
  • dotované stravování v podnikové jídelně - cena jídla 30-35 Kč
  • 25 dní dovolené
  • nástup do kmene společnosti

Pracovní náplň

  • obrobna: kontrola odlitků, povrchová úprava, obsluha výrobní linky
  • slévárna: obsluha pece a licích strojů, broušení odlitků, kontrola (RTG)
  • montáž: montáž u poloautomatické linky, vizuání kontrola
  • směnný provoz: po-pá 8h směny, so-ne 12h směny (dle směnového kalendáře)
  • místo výkonu práce: Ostrava-Hrabová

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vás.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Ostrava

Odpovědná osoba: Andrea Čižíková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Ostrava
70200

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,