Práce v potravinářství pro muže i ženy. Mléčné výrobky zdarma! Ostrava

  • Plat: 23500 - 25500 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Ostrava
  • Odpovědná osoba: Andrea Čižíková
ID: 1819099 značka: 1312*6.003 Aktualizováno minulý měsíc

Pracuj pro podnik, který se zabývá výrobou mléčných výrobků, jako jsou jogurty, smetana, máslo. Jedná se o jednochudou práci a proto nepožadujeme žádné předchozí zkušenosti.

Požadujeme

  • ochota pracovat na směny
  • zkušenost z výroby nebo potravinářského průmyslu

Nabídka

  • nástupní mzda 120 Kč/hod, po zaučení navýšení
  • příplatky za směnnost
  • dotované stravování a k tomu mléčné výrobky ke konzumaci v práci ZDARMA
  • týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • péče koordinátora
  • čisté a klimatizované pracovní prostředí
  • stabilní práce na HPP

Pracovní náplň

  • kontrola mlékárenského zboží (jogurty, kefíry, aj.)
  • ukládání zboží do palet, kontrola neporušenosti balení
  • 4 směnný provoz (8 a 12 hodinové směny)

Poznámka

V případě zájmu zareagujte na inzerát nebo volejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Ostrava

Odpovědná osoba: Andrea Čižíková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Ostrava
70200

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Ostrava
23500 - 25500 Kč za měsíc
Ostrava
Ostrava