Práce ve výrobě pro muže i ženy, Týdenní zálohy 2 000 Kč. Orlová

  • Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Orlová (okres Karviná)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Ďurneková
ID: 1819545 značka: 8310*1.004 Aktualizováno před týdnem

Hledáte novou práci ve výrobě a rádi se učíte nové věci? Máme pro vás nabídku do jednoduché výroby , práce je vhodná pro muže i ženy.
Nabízíme motivující mzdu, bonusy , příspěvek na stravování a ZÁLOHY ve výši 2 000 Kč TÝDNĚ.

Požadujeme

Manuální zručnost
Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabídka

Motivující mzda 28 000-30 000 Kč
Bonusy za směnný provoz 1 500 Kč
Podnikové stravování v jídelně
Příspěvěk na stravování 55%
Možnost přesčasů po domluvě
Kariérní postup
Nástup možný ihned
Možnost týdenních záloh ve výši 2 000 Kč
Péče koordinátorky

Pracovní náplň

Jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy i muže
Montáž a kontrola kvality zhotovených výrobků
Práce v čistém a klidném prostředí

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Ďurneková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava
Rychvald (okres Karviná)
28000 Kč za měsíc
Bohumín (okres Karviná)
28000 - 30000 Kč za měsíc