Práce ve výrobě v čistém prostředí (Medical) s ubytováním Chotěboř

  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Barbora Pilná
ID: 1819551 značka: 448741 Aktualizováno před 5 dny

Pracovní nabídka

Náplň práce:

• pracovat na montážní dílně v čistém a klimatizovaném prostředí
• kompletovat výrobky pro využití v průmyslu
• provádět optickou kontrolu výrobků
Požadavky:

• manuální zručnost
• pečlivost
• spolehlivost
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Nabízíme:

• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
• Odborné zaškolení a vedení v začátku
MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo příspěvek na ubytování
• Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
• Týdenní zálohy
• Příspěvek na stravování a další bonusy dle kvality práce a výkonu

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Barbora Pilná Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/