Hledáme nové posily na pozici zámečník/svářeč, mzda od 35 000 Kč Louny

  • Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Karla Ježíková
ID: 1820487 značka: 296*4.021 Aktualizováno před týdnem

Do významné výrobní společnosti ve Slaném hledáme šikovné svářeče a zámečníky se zkušenostmi, nebo absolventy či začátečníky v oboru. Rádi Vás zaučíme.

Požadujeme

  • zkušenost na pozici svářeče / zámečníka
  • čtení ve výkresové dokumentaci
  • práce na třísměnný provoz

Místo výkonu práce: Slaný

Nabídka

  • práce pod kmenem společnosti, smlouva na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odměny
  • bonusy
  • 25 dní dovolené
  • přípěvek na stravování - obědy za 15 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň

  • montáž/demontáž/opravy na výrobcích
  • zámečnické práce, opracování kovů
  • svařování
  • práce s technickou dokumentací a výkresy
  • broušení, slícování, měření

Poznámka

Pokud hledáte dlouhodobé zaměstnání za atraktivní mzdu, neváhejte a pošlete mi Váš životopis na e-mail zaslat email a já Vás budu následně kontaktovat.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Karla Ježíková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Ústecký (okres Louny)
Ústí nad Labem