Montér – zámečník | práce v jednosměnném provoze Ostrava

  • Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Viola Demhasajová
ID: 1820689 značka: MP 53510 Aktualizováno tento měsíc

Požadujeme

V současné době hledáme nové členy týmu na pozici montér – zámečník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

znalost čtení výkresové dokumentace
schopnost přesné ruční práce s ručním nářadím
preciznost
spolehlivost
flexibilně se přizpůsobit novým požadavkům
výhodou praxe na této pracovní pozici

Nabídka

práci na HPP ve jedno-směnném provoze
pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka
odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 30 000,-Kč)
25 dní dovolené
benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci
možnost dalšího profesního rozvoje
praní montérek
obědy v klimatizované jídelně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Pracovní náplň

odjehlování a odstraňování ostřin
výroba a čištění závitů
finální úprava dílů po obrábění
značení hotových dílů
práce na NDT zkouškách
práce na montážním pracovišti při montáži sestav
manipulace s obráběným kusem
kontrola dílů po opracování

Kontakt - zadavatel pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Odpovědná osoba: Viola Demhasajová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00