Rozpočtář staveb – práce z domu (40 - 80.000 Kč) Hlavní město Praha

  • Plat: 40000 - 80000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hlavní město Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Hana Novotná
ID: 1820836 značka: 0000027793 Aktualizováno tento měsíc

Požadujeme

  • vzdělání: SŠ/VŠ – stavební obor, popřípadě praxi na dané pozici
  • zkušenosti s rozpočtovým programem (KROS výhodou)
  • ochota výjezdu na stavbu v případě nutnosti
  • ochota výjezdu na poradu 1x měsíčně
  • řp. sk. B
  • znalost stavebních materiálů
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikativnost, spolehlivost

Nabídka

  • stabilní zaměstnání
  • práce z domu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • služební telefon a notebook
  • lokalita: Středočeský kraj

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného rozpočtáře, který chce pracovat z pohodlí domova! Zabýváme se stavební činností převážně ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Vysočině. Pokud máš zkušenosti na této pozici a stavebnictví je tvým koníčkem, neváhej nám zaslat svůj životopis.

  • zpracování rozpočtů na jednotlivé zakázky
  • poptávání materiálu a subdodavatelů
  • spolupráce s projektanty a stavbyvedoucími
  • práce z domu, v případě nutnosti výjezd na stavbu

Kontakt - zadavatel pozice

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Adresa:
Křenová 531/69a
Brno
602 00

Praha
Praha
Praha
Praha
Praha
ManpowerGroup s.r.o.