Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

  • Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Michaela Pavlíčková
ID: 1821424 značka: MP 43285 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

Do stabilní výrobní společnosti hledáme operátory výroby na různé linky.

  • Minimálně základní vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Matematická gramotnost
  • Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabídka

  • Smlouvu na HPP
  • Mzda od 26 000 Kč / měsíc
  • 6 000 kč docházkový bonus - 1x za 6 měsíců
  • 13. a 14. plat
  • Stravenky v hodnotě 20kč / hodinu
  • Náborový příspěvek až 40 000 Kč
  • Vánočí bonus 4 000 Kč
  • Unišeky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.
  • Obsluha linky
  • Manipulace s materiálem
  • Lehké nastavování stroje
  • Balení
  • Vizuální kontrola

Kontakt - zadavatel pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Odpovědná osoba: Michaela Pavlíčková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00

Nabídka je zařazena v sekci: Řidič VZV, Řidič VZV Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
aktivní nabídka
SITEL, spol. s r.o.