Stabilní práce v automobilce zálohy až 8000Kč měsíčně! (m/ž) Solnice

  • Plat: 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Solnice (okres Rychnov nad Kněžnou)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Katarina Petrušková
ID: 1822621 značka: 4968*1.004 Aktualizováno před 14 dny

Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

Pro společnost, která je významný dodavatel autosedaček hledáme manuálně zručné operátor/ky výroby . Hledáte práci na 8 hodinové směny s nástupem IHNED? Pak hledáme právě Vás!

Co od Vás požadujeme?
  • Fyzickou zdatnost, především sílu v rukách
  • Manuální zručnost
  • Cit pro barvy

  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Mzda až 33 000 Kč
  • Po zapracování mzdový růst
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • Týdenní finanční zálohy ve výši 2000 Kč
  • Práci na 8h směny
  • Bonusy a příplatky za směnnost
  • Příplatky za svátky a přesčasy
  • Bezplatná lékařská prohlídka
  • Možnost stravování v podniku (jídelna) oběd jen za 28 Kč
  • Stravenka ve výši 95 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Zajištění veškerých pracovních pomůcek a pracovního oděvu vč. obuvi
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce:Solnice

Pracovní náplň

  • Čalounění sedaček kůží nebo textílií
  • Montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Katarina Petrušková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,