Jednoduchá práce ve výrobě! Náborový bonus 20 000 Kč / zálohy! Jihlava

  • Plat: 28600 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jihlava
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Karla Ježíková
ID: 1823863 značka: 168*1.004 Aktualizováno před týdnem

Hledáme MANUÁLNĚ ZRUČNÉ kolegy a kolegyně do výrobního závodu světlometů v JIHLAVĚ. Nabízíme Vám práci s možností UBYTOVÁNÍ a náborový bonus 20 000 Kč. Předchozí praxe není potřeba, vše Vás naučíme.

Požadujeme

  • zkušenost z výroby výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Místo výkonu práce: Jihlava

Nabídka

  • nástupní MZDA 22 250 Kč, po zkušební době navýšení na 23 330 Kč
  • osobní bonus až 2 050 Kč a týmové PRÉMIE do 2 050 Kč
  • příplatek za odpolední 7 Kč/hod, noční 32 Kč/hod
  • náborový bonus 20 000 Kč
  • zajištěné ubytování v centru Jihlavy - 0 - 2700 Kč / měsíc
  • příspěvek na závodní stravování - oběd již od 18 Kč, při noční směně strava zdarma
  • v případě, že dojíždíte do práce 25 km a více, dostanete od nás příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • měsíční zálohy až 4 000 Kč
  • 13. plat
  • narozeninový bonus do CAFETERIE a další nefinanční benefity jako např. masáže 1x/měsíc zdarma, slevy u partnerů apod.
  • péče koordinátorky samozřejmostí

Pracovní náplň

  • kompletace materiálu
  • montáž komponentů
  • fyzicky nenáročná práce

Poznámka

Pokud jste připraveni přijmout výzvu a pracovat v našem týmu, kontaktujte nás co nejdříve. Těšíme se na možnost spolupráce s vámi!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Karla Ježíková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Jihlava
28600 - 30000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Jihlava
Manuvia Pardubice
28000 - 32000 Kč za měsíc