Práce ve výrobě s prohlídkou provozu a nástupem ihned | O-Přívoz Ostrava

  • Plat: 23000 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Barbora Böhmová
ID: 1824362 Aktualizováno před týdnem

Hledáte si stabilní zaměstnání se slušným výdělkem? Chcete pracovat ve třísměnném NEBO nepřetržitém provozu v Ostravě? Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, tak nás neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle z zobrazit tel. číslo nebo zašlete odpovědní formulář.

Požadujeme

● ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu!
● manuální zručnost
● spolehlivost
● pracovitost

Nabídka

● mzda od 23.000 – 27.000Kč/měsíčně
● + bonusy 0 – 2.000Kč
● stravenkový paušál
● zastávka MHD přímo před areálem
● prohlídka provozu společně s koordinátorem a mistrem
● nástup ihned

Pracovní náplň

● práce s kovovým materiálem
● manuální a vizuální kontrola výrobků
● možnost práce s PC

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: zobrazit tel. číslo , nebo zašlete odpovědní formulář.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Barbora Böhmová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,