Lekka praca, idealna dla pań | O-Přívoz Frýdek-Místek

  • Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Aleksandra Sikora
ID: 1825425 Aktualizováno před týdnem

Niemiecka firma zajmująca się produkcją plastikowych komponentów dla branży motoryzacyjnej, oferuje wolne stanowiska pracy dla Operatorów produkcji. Szukasz lekkiej pracy z własnym dojazdem? Skontaktuj się z nami zobrazit tel. číslo .

Požadujeme

Rzetelność,
Odpowiedzialność,
Dobry stan zdrowia,
Zręczność manualna,
Dojazd we własnym zakresie,
Rozumienie języka czeskiego,
Doświadczenie w pracy na produkcji.

Nabídka

25 dni urlopu + 2 dni sick days,
Stravenkový paušál 71,5 Kč/za zmianę
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy
Bonus frekwencyjny 500,00 Kč/ miesięcznie,
Wynagrodzenie podstawowe 23,630 Kč/ brutto,
Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
Bonus rekrutacyjny 2000,00 Kč/ miesięcznie (płatny przez 12 miesięcy od momentu zatrudnienia).

Pracovní náplň

Przygotowanie materiału,
Obsługa maszyn (wtryskarek),
Obróbka gotowych elementów,
Kontrola jakości gotowego wyrobku,
Mało wymagająca fizycznie ale odpowiedzialna praca.

Poznámka

Jeśli uważasz, że ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie – wyślij do nas swoje CV i umów się na spotkanie! Można również wysłać SMS o treści "Wtryskarka" a my oddzwonimy. Kontakt: zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Aleksandra Sikora Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava