Seřizovač výrobních linek - čistá práce a až 51 900 Kč

  • Plat: 45000 - 51900 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (okres Praha hl.m.)
  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Velhan Vitalii
ID: 1825497 značka: 407285 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • předchozí praxe se seřizováním a údržbou strojů
  • ochota práce ve nepřetržitém provoz - (6-18hod, 18-6hod, krátký/dlouhý týden)
  • ochota práce ve 3 směnném provozu (6-14 hod, 14-22 hod a 22-6 hod)

Nabídka

  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 4 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice SEŘIZOVAČ/MECHANIK v čistém a bezprašném prostředí.

Co budete na pozici dělat?
  • údržba strojů (balící/výrobní linky)
  • servis zařízení, zjišťování poruch, provádění oprav
  • obrábění náhradních dílů
  • preventivní údržby a opravy
  • práce s výrobní dokumentací

Mzda:
Nepřetržitý provoz – 12 hodin, denní a noční směny – krátký dlouhý týden: až 49 400 Kč (základní mzda 36 500Kč + směnové příplatky 11 000Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době)
Třísměnný provoz – pondělí – pátek – ranní, odpolední noční: až 45 900 Kč (základní mzda 36 500 + směnové příplatky 5 000Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Velhan Vitalii Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha
28000 - 35000 Kč za měsíc
Praha
ManpowerGroup s.r.o.