Zajímavá práce čeká - skladník/operátor Nový Jičín

  • Plat: 24000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Nový Jičín
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Soňa Semančiková
ID: 1826065 Aktualizováno před týdnem

Připojte se k našemu týmu v Novém Jičíně jako skladník/operátor!

Hledáme nadšené a spolehlivé jednotlivce, kteří mají radost z práce ve skladovém prostředí a jsou zruční v obsluze provozních zařízení. Pokud máte zkušenosti se skladováním a manipulací s materiálem, stejně jako s obsluhou strojů a zařízení, neváhejte nás kontaktovat!

Místo výkonu práce: Nový Jičín, Odry, Příbor a okolí

Pozice: skladník, operátor výroby

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti skladování
  • Dobrá fyzická kondice
  • Zodpovědnost a preciznost
  • Dobrá organizační schopnost
  • Řidický půkaz na VZV není potřeba - zaškolíme

Nabídka

  • Mzda: od 22 000 Kč do 30 000 Kč
  • Příplatky za přesčasy, noční a odpolední směny
  • Bonusy - výkonnostní nebo dochadzkový
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu - autobusový svoz z Ostravy
  • Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Nákladka/výkladka materálu
  • Práce na strojích
  • Práce ve skladu
  • Zásobováni výrobních linek

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Soňa Semančiková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Toto je nabídka práce na pozici Zajímavá práce čeká - skladník/operátor Nový Jičín.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Nový Jičín můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.