Lehká práce ve výrobě | Bez praxe | Prohlídka provozu Nošovice

  • Plat: 22000 - 25000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Nošovice (okres Frýdek-Místek)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Barbora Böhmová
ID: 1826067 Aktualizováno před týdnem

Hledáš práci na třísměnný provoz s volnými víkendy? Do naše týmu v Nošovicích hledáme nové pracovníky. Možnost kariérního růstu a získání nových zkušeností. Jedná se o jednoduchou práci v oblasti odpadového hospodářství. V případě zájmu zašli životopis, nebo mne kontaktuj na tel. čísle: zobrazit tel. číslo .

Požadujeme

  • ochotu pracovat v tří směnném provoze (ranní/odpolední/noční)
  • do budoucna potřeba VZV - školení zajištěno
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci

Nabídka

  • třísměnný provoz
  • víkendy volné
  • mzda od 130,- Kč/hod., po zkušební době navýšení 140,- Kč
  • stravenkový paušál 100,-Kč
  • garantovaný přestup do kmene po 6 měsících
  • prohlídky provozu s koordinátorem

Pracovní náplň

  • lehká činnosti, se kterou budete řádně seznámeni
  • práce s obalovým materiálem
  • třídění materiálu
  • lisování obalového materiálu
  • práce na VZV (bez zkušenosti naučíme)

Poznámka

Když jsi se dostal až zde, evidentně tě to zaujalo, neváhej a ozvi se nám na číslo zobrazit tel. číslo a zašli nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Barbora Böhmová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,