Recruiter - Talent Hunter

  • Plat: 100000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Kontrakt
  • Místo pracoviště: (okres Praha hl.m.)
  • Práce z domu: ano
  • Zadavatel: FreeCon s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Josef Frencl
ID: 1828913 Aktualizováno před týdnem

Hledáme „Talent Sherloka“!
Máte oko pro detail, nos pro dobré kandidáty a jazyk pro skvělé přesvědčování? Jste schopni najít jehlu v kupce sena, a to i když je seno velmi neochotné komunikovat? Pak jste právě ten/ta, koho hledáme! Přidejte se k nám jako Recruiter a pomozte nám najít perly v moři kandidátů!

Požadujeme

Pokud máš nadšení, energii a chuť dělat něco, co má smysl, přidej se k nám a společně budeme budovat svět plný talentu a úsměvů!
Praxe v oblasti recruitmentu min. 5 let.

Nabídka

Nabízíme přátelské prostředí, nekonečné zásoby kávy a možnost vyslechnout si mnoho zábavných historek ze světa náboru.
100% Homeoffice.

Pracovní náplň

Pohodová a zábavná práce s klienty a kandidáty.
Žádné KPI.
Žádné plány plnění.
Žádné reporty.
Žádný šéf.
Žádný stres.
Akvizice klientů.
Hledání vhodných kandidátů.

Kontakt - zadavatel pozice

FreeCon s.r.o.

Odpovědná osoba: Josef Frencl Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Dělnická 363/12
Proboštov
417 12

Praha
ManpowerGroup s.r.o.