Práce ve výrobě i bez praxe.Pro muže i ženy. 12h směny. Zálohy. Praha

  • Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Praha
  • Odpovědná osoba: Aiym Kakimova
ID: 1829303 značka: 37511*5.003 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

  • Zkušenost ve výrobě výhodou, ale rádi Tě vše naučíme
  • Ochota pracovat na 12h směny
  • Možnost nastoupit ihned

Nabídka

  • Průměrná měsíční mzda od 27 000 Kč
  • Týdenní zálohy se mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé benefity jako příspěvek na dopravu 4 000 Kč po zkušební době nebo závodní stravování
  • Čisté a bezprašné pracovní prostředí
  • Práce na HPP, dlouhodobá spolupráce
  • Péče koordinátorky

Pracovní náplň

  • Jednoduchá obsluha výrobních strojů
  • Vizuální kontrola kvality
  • Manipulace s lehkým materiálem
  • Práce ve stoje
  • Dobrá dopravní dostupnout i z Prahy (Černý most nebo Letňany)
  • 12 hod. směny (ranní, noční)

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Praha

Odpovědná osoba: Aiym Kakimova Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
19000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Kontrola kvality, Kontrola kvality Praha