Práce ve výrobě se mzdou až 48 000 Kč + dovolená navíc Havířov

  • Plat: 34000 - 48000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Havířov (okres Karviná)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Český Těšín
  • Odpovědná osoba: Simona Lipowska
ID: 1829723 Aktualizováno před 14 dny

Zajímala by Tě práce ve výrobě aut? Tak se přidej k nám! Nástup možný IHNED! Odpověz na inzerát nebo mě kontaktuj! Simona Lipowská, zobrazit tel. číslo .

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost

Nabídka

V prvním roce si průměrně vyděláš 41 628 Kč

  • nástupní mzda 34 000 Kč (včetně bonusu za pravidelnou docházku)
  • mzda po zaučení 36 700 Kč
  • každé 3 měsíce získáš až 10 925,-Kč / dle hodnocení nadřízeného
  • 13. a 14. plat
  • doprava ZDARMA
  • 5 dní dovolené navíc (25 dní)
  • závodní stravování
  • firemní fitness zdarma
  • sleva na nové auto a mnoho dalších benefitů

Pracovní náplň

  • obsluha strojů a zařízení
  • měření
  • kontrola kvality

Poznámka

Nástup možný IHNED! V případě zájmu mě neváhej kontaktovat. Simona Lipowská, zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Český Těšín

Odpovědná osoba: Simona Lipowska Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava
Bohumín (okres Karviná)
Comac jobs Ostrava
150 - 160 Kč za hodinu