Elektro údržbář - práce jen na ranní směnu - 42.000 - 47.000 Kč Stříbro

  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Stříbro
    Mánesova 497
    349 01 Stříbro
  • Odpovědná osoba: Marika Špringlová
ID: 1830104 značka: A10827 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici
  • Výuční list v technickém oboru, požadujeme elektro vyhlášku s §5
  • PC uživatel, MS Office výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Koncepční, organizační a komunikační schopnosti
  • Analytické a kritické myšlení

  • -mzdové ohodnocení 42.000 až 47.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pouze ranní směna
  • Příspěvek na letní dovolenou
  • Příspěvek na Vánoce
  • Stravování zdarma
  • Bonus za senioritu
  • Sodexo Cafeteria nebo Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km - hrazena 1 cesta do práce

Pracovní náplň

Hledáme šikovného elektro údržbáře, který se nebojí výzev a má rád práci s elektrickými systémy. Nabízíme zajímavou a pestrou práci na ranní směnu.
  • Technická podpora výrobních zařízení, technologií a budovy
  • Spolupráce s technologickými odděleními při instalaci nových výrobních zařízení, technologií
  • Eidence a správa výrobních zařízení a technologií
  • Zajištění procesu údržby (TPM)
  • Odpovědnost za sklad náhradních dílů – zásoby
  • Podpora externích firem v případě instalace nových strojů či údržby stávajících
  • Vykonávání preventivní údržby strojů, zařízení, budovy

Kontakt - zadavatel pozice

Hofmann Wizard s.r.o. Stříbro Mánesova 497 349 01 Stříbro

Odpovědná osoba: Marika Špringlová Telefon: Zobrazit tel. číslo

Nabídka je zařazena v sekci: Údržbář, Údržbář Plzeň