Práce ve výrobě pro muže i ženy s praxí. Mzda až 35 000 Kč. České Budějovice

  • Plat: 32000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: České Budějovice
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia České Budějovice
  • Odpovědná osoba: Alena Boháčová
ID: 1831255 značka: 7793*5.020 Aktualizováno před 14 dny

Firma s velmi dobrou pověstí v centru Českých Budějovic specjalizujicí se na výroba sportovních potřeb, především lyží, hledá nové posily do výroby!

Požadujeme

  • Praxi ve výrobě min. 1 rok
  • Jakýkoliv výuční list
  • Ochotu pracovat na směny

Nabídka

  • Průměrný měsíční výdělek 32 000 - 35 000 Kč brutto (cca 26 250 - 28 470 Kč v čistém)
  • Čtvrtletní odměny a 13. plat
  • Týdenní zálohy
  • Dotované stravné (zaměstnanec platí jen 30 Kč)
  • Ubytování zajištěno
  • Dobrá dostupnost, hned u vlakového nádraží České Budějovice
  • 25 dní dovolené
  • Mladý a přátelský kolektiv lidí
  • Péče koordinátorky
  • Možnost karierního růstu

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobní linky a kompletace dílů
  • Zakládání polotovarů do lisů
  • Práce na 3 směny (6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Poznámka

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám životopis a my se vám ozveme v nejbližším možném termínu.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia České Budějovice

Odpovědná osoba: Alena Boháčová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Biskupská 1, České Budějovice
37001

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,