Správce veřejných zakázek - Praha 4 (110-2024)

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4
ID: 1831306 Aktualizováno před 5 dny

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně. Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky.

Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

V majetkové správě máme přes 7tis. km dálnic a silnic I. třídy. Máme více než 2200 zaměstnanců a hospodaříme s rozpočtem téměř 70 mld. Kč. Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.

Pracovní nabídka

Pracoviště-lokalita

Správa Praha, Vyskočilova 1566, 140 00 Praha 4 - Michle

Náplň Vaší práce
Zajišťování a kontrola věcné správnosti agendy zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb.
Na základě podkladů od technických pracovníků příprava dokumentace pro vypsání veřejné zakázky
Zodpovědnost za průběh veřejné zakázky, zejména v oblasti kontroly zákonných termínů a správnosti postupů dle zákona o veřejných zakázkách a vnitřní směrnice ŘSD
Práce s interním programem na zadávání zakázek
Příprava zakázky od jejího vypsání až po podepsání smlouvy
Spolupráce s technickými pracovníky
Práce v týmu
Práce se směrnicemi a vnitřními předpisy
Další související činnosti v rámci Odboru veřejných zakázek

Co od Vás očekáváme
SŠ/VŠ vzdělání – právního, nebo technického směru
Praxe v oblasti zadávání a realizace zakázek
Znalost zákona č. 134/2016 Sb.
Uživatelská znalost MS Office (MS Office – Word, Excel,…)
Trestní bezúhonnost
Pečlivost a ochotu učit se, vnímat v souvislostech, schopnost reagovat na změny
Komunikační dovednosti, dobrá znalost pravopisu a dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu, znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
Schopnost týmové spolupráce v rámci oddělení

Co nabízíme
Odborně zajímavou práci na dopravních projektech ve Středočeském kraji v přátelském týmu se širokým rozsahem činností ve vztahu k veřejným zakázkám
Možnost dalšího odborného růstu včetně možnosti účastnit se externích školení
Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života
Po zaučení při samostatném a řádném výkonu pracovní činnosti zajímavé motivační příplatky a odměny

Zaměstnanecké benefity

5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna
stravenkový paušál
bezplatná výuka angličtiny na pracovišti
benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění
zvýhodněná Multisport karta
možnost využití firemních rekreačních zařízení
permanentky do ZOO, Aquaparku
skipasy na lyže
sleva u cestovních kanceláří INVIA, Alexandria
Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou. Dle dohody lze uzavřít i pracovní poměr na zkrácený úvazek (tj. 6 nebo 7 hod. denně).

Mzdové podmínky

Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail.

Pro další informace prosím kontaktujte
zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo


Upozornění

Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr). Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic s. p., a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.

Práva subjektu údajů poučení:

Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju.

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Odpovědná osoba: Anna Marie Kučerová, DiS. Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Správce veřejných zakázek - Praha 4 (110-2024).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.