Strojní zámečník (M/Ž) ve slévárně Kutná Hora - práce s ubytováním!

  • Plat: 25000 - 32000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Barbora Pilná
ID: 1831880 značka: 452297 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Popis pozice:
  • Čtení a použití technické dokumentace
  • Výběr vhodných nástrojů pro očištění a přípravu ploch pro další postupy
  • Vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení
  • Ošetřování a údržba nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací.

Požadujeme:
  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Samostatnost, komunikace, aktivní přístup, zvládání zátěže

Nabízíme:

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání (hlavní pracovní poměr)
  • PROFESIONÁLNÍ zaškolení v začátcích
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo FINANČNÍHO PŘÍSPĚVKU na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE co nejdřív? Nabízíme týdenní zálohy!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY za kvalitu práce a výkon
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF
  • PRAVIDELNÁ komunikace s koordinátorem naší společnosti

Kontakt - zadavatel pozice

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Barbora Pilná Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/