Hľadáš prácu len na sezónu?Práca v holandských skleníkoch bez AJ Westland

  • Plat: 13,27 - 17,91 EUR za hodinu (mzda vyplácaná týždenne)
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Vhodné pro: Bez praxe, Jen ranní směna
  • Místo pracoviště: Westland (Nizozemí, Holandsko)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Patrícia Scheer
ID: 1832375 Aktualizováno dnes

Požadujeme

anglický jazyk – nie je potrebný avšak výhodou
predchádzajúce skúsenostiv skleníkovom záhradníctvevýhodou
hľadámemotivovaných ľudís pozitívnym vzťahom k zelenine
potrebné vedieť jazdiť na bicykli
ochota rešpektovať iné národnostiči už v práci, alebo na ubytovaní
dobrá fyzická kondícia
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov

Nabídka

nápoje(káva, čaj, instantné polievky) v jedálni ZDARMA
zamestnanecké výhody vrátane zľavy na zeleninové produkty
holandská pracovná zmluva
možnosť pracovať na ďalšiu sezónu
priateľské pracovné prostredie a podpora tímovej spolupráce
ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
starostlivosť zo strany zamestnávateľa– pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Pracovní náplň

Nehovoríš anglicky (aj keď je to výhoda :-) a chceš si zároveň zarobiť a mať zamestnávateľa, ktorý na tebe nešetrí? Máme pre teba skvelú ponuku! Pridaj sa k spokojným slovenským a českým kandidátom. Príď pracovať do holandských skleníkov, kde sa pestuje široký sortiment zeleniny (uhorky, rajčiny...) a črepníkové rastliny kvetov (aloe vera, palmovité a iné izbové rastliny).

​POZOR: Ide o sezónnu prácu do konca cca októbra/novembra(v závislosti od rôznych faktorov).

Neváhajte a zašlite nám svoj životopis, proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Mzda
základná mzda pre21 rokov a viac je 13,27€ brutto/h
nadčasy počas sezóny v sobotu –135%
mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny
práca na 1 zmenu (ranná) od pondelka do piatku. V čase zvyčajne od 6:00/7:00 do 14:00/17:00
Víkendy voľné, prípadne podľa potreby práca v sobotu/nedeľu
38- 45 h / týždenne počas sezóny
3 prestávky počas dňa

Viac info o pracovnej ponuke nájdete na našej stránke tu:

Poznámka

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: zaslat email

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Patrícia Scheer Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 21-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Terschelling, Vlieland, Ameland (Nizozemí, Holandsko)
Europersonnel, s.r.o.
2100 - 2500 EUR za měsíc
Možnost ubytování