Přijmeme seřizovače! Stabilní práce + týden dovolené navíc Kopřivnice

  • Plat: 26000 - 33000 Kč za měsíc
  • Klient: Galvanko
  • Termín uzávěrky: 23.05.2024
  • Místo pracoviště: Kopřivnice (okres Nový Jičín)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Soňa Semančiková
ID: 1832479 Aktualizováno dnes

Získejte stabilní zaměstnání s flexibilní pracovní dobou a osobním ohodnocením. Přidejte se k našemu týmu! Malá " rodinná" firma v Kopřivnici hledá seřizovače s nástupem ihned.

Požadujeme

Zkušený a zodpovědný - máte předchozí zkušenosti s obsluhou výrobní linky a jste schopni pracovat samostatně i v týmu

Pozorný k detailům - máte schopnost pečlivě kontrolovat výrobky a zapisovat důležité informace

Flexibilní - jste ochotni pracovat v různých směnách a přizpůsobit se potřebám výroby

Technicky zdatní - máte základní technické znalosti a schopnost provádět drobnější údržbu

Bezpečnostně uvědomělí - jste si vědomi důležitosti dodržování bezpečnostních předpisů a ochrany zdraví při práci

Spolehliví a loajální - projevujete angažovanost a připravenost plnit své pracovní povinnosti

Komunikativní - dokážete efektivně komunikovat s kolegy a nadřízenými

Nabídka

Zajímavou práci na HPP ve stabilní společnosti

Ranní, odpolední a noční 8 hodinová pracovní doba

Osobní ohodnocení

Stravenkový paušál

5 týdnů dovolené

Pracovní náplň

Obsluha a kontrola linky

Zadávání dat do počítače linky

Kontrola kvality

Označování zboží na paletách

Balení výrobků

Manipulace s materiálem a zbožím

Zapisování údajů

Údržba linky

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Soňa Semančiková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Nabídka je zařazena v sekci: Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava