Zdravotní sestra. Práce v Moravskoslezském kraji

  • Zadavatel: DOME INNOVATION s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lidiya Ignatuk
ID: 1832654 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

  • absolvované odborné vzdělání v oboru všeobecné nebo praktické sestry, nebo nižší kvalifikaci sanitáře;
  • zkušenosti s prací ve zdravotnickém prostředí výhodou, ale ne nutné;
  • schopnost pracovat v nepřetržitém provozu včetně nočních směn a víkendů;
  • dobré komunikační a organizační schopnosti;
  • znalost základních zdravotnických postupů a procedur.

  • mzda dle zkušeností a lokality, minimálně 28 000 - 35 000 Kč + příplatky a další benefity;
  • příplatky za noční a víkendové směny;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na životní pojištění;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • týdenní rekondiční pobyty s wellness v vybraných lázeňských lokalitách;
  • slevy v rámci společnosti;
  • příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.

Pracovní náplň

  • poskytování komplexní péče pacientům na různých odděleních, včetně jednotek intenzivní péče (JIP), následné péče a dalších ambulancí;
  • vykonávání rutinních zdravotních procedur, jako je měření vitálních funkcí, aplikace léků pod dohledem lékaře, ošetřování ran a podpora pacientů v základních hygienických potřebách;
  • dokumentace poskytnuté péče a komunikace s lékařským týmem a dalšími zdravotnickými pracovníky.

Kontakt - zadavatel pozice

DOME INNOVATION s.r.o.

Odpovědná osoba: Lidiya Ignatuk Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Čsl. armády 864
Hostivice
25301

aktivní nabídka
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
42000 - 70000 Kč/měsíc