Brigáda - tlumočení thai-cj při zaškolení pracovníků ve výrobě Modřice

ID: 1835292 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní nabídka

Jsme švýcarská strojírenská firma zabývající se obráběním kovů, patříme mezi světové špičky ve výrobě procesních systémů a komponentů pro tváření plastů a výtlačné strojní lisování. Společnost dodává bimetalové válce a vysokovýkonné šneky ke strojním částem a zpracovatelům plastů po celém světě. Své továrny má v Itálii, Švýcarsku a již 21 let i v České republice. Vyrábíme zakázkovou kusovou výroby šneků a bimetalických barelů, které odebírají zákazníci z celého světa jako součást svých strojů na vstřikování plastů, v současné době máme 200 zaměstnanců.


V současné době hledáme kandidáty na volné pozice:

Tlumočení Thajština-ĆJ při zaškolení zahraničních pracovníků do strojírenské výroby
Není třeba perfektní, STAČÍ BĚŽNÁ PRŮMĚRNÁ ZNALOST.

Délka spolupráce min 3 měsíce, dle průběhu a dohody i déle. Termín spolupráce 1.9.2023- 30.11.2023, v případě spokojenosti obou stran, opakovaná spolupráce do bodu cca 1 roku, vždy při potřebě tlumočení.

Pracovní doba PO-PA, v 1 směnném režimu.


V případě zájmu kontaktujte p. Lipovčanovou na email zaslat email, zobrazit tel. číslo .

Adresa výkonu práce: Bernex Bimetall s.r.o., Brněnská 1140, Modřice 664 42

Kontakt - zadavatel pozice

Bernex Bimetall s.r.o.

Odpovědná osoba: Hana Lipovčanová Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.bernexgroup.com

Adresa:
Brněnská 1140
Modřice
664 42

Bernex Bimetall s.r.o.

Co o sobě říká společnost Bernex Bimetall s.r.o.?

Jsme švýcarská strojírenská firma zabývající se obráběním kovů, patříme mezi světové špičky ve výrobě procesních systémů a komponentů pro tváření plastů a výtlačné strojní lisování. Společnost dodává bimetalové válce a vysokovýkonné šneky ke strojním částem a zpracovatelům plastů po celém světě. Své továrny má v Itálii, Švýcarsku a již 20 let i v České republice. Vyrábíme zakázkovou kusovou výroby šneků a bimetalických barelů, které odebírají zákazníci z celého světa jako součást svých strojů na vstřikování plastů, v současné době máme 200 zaměstnanců.Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Brigáda - tlumočení thai-cj při zaškolení pracovníků ve výrobě.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brno můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.