Sales Engineer - automotive ideálně Praha a Střední Čechy

Praha, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Sales Engineer - automotive. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 14.8.2017   ID: 1120375

Požadavky


Profil pracovníka

V tomto případě se jedná o juniorskou pozici, která je ideální pro pracovníka s alespoň částečnými obchodními zkušenostmi, ideálně technickým vzděláním a aktivní znalostí AJ.

Nabídka


Nabídka zaměstnavatele

- Nástupní mzda cca. 40.000,- CZK + roční bonusy
- Automobil i k soukromému použití
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Speciální školení a rozvoj

Pracovní náplň


Profil pozice

Pozice je zařazena v týmu, který se zabývá prodejem lepících řešení v automobilovém průmyslu. Tým je řízen Sales Managerem pro automotive průmysl a tým se skládá z Key Account Manažerů zodpovědných za prodej řešení a pracovníka na pozici Sales Engineer, který je zodpovědný za prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky v úrovni tier 2 a vyhledávání zákazníků nových.

Na této pozici získáte nové zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a prohloubíte si své dosavadní znalosti v oblasti hledání aplikačních řešení v automobilovém průmyslu. Budete pracovat ve výborně řízené společnosti od úrovně TOP managementu až po liniový management.

Projdete systematickým produktovým a aplikačním zaškolením a průběžnými školeními především v Německu. Z této pozice je možný i profesní postup na pozici Key Account Manager.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 50-55.000,- CZK + bonusy
Město: ideálně Praha a Střední Čechy
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Sales Engineer - automotive ideálně Praha a Střední Čechy svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Sales Engineer - automotive
ID: 1120375


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Firma Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttps://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace