Práce v oboru Administrativa (1996) - strana 16

Administrativa
Specialista/ka péče o zákazníky - Olomouc
Olomouc
před 2 dny
NABÍZÍME: Možnost částečných úvazků Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy) Stabilní zaměstnání... zobrazit nabídku»
Práce z domu - 2 hod/denně - výživový poradce
Praha,Kladno,Mělník,Mladá...
před 2 dny
Nabízíme vedlejší činnost. Práce na 2-4 hod. denně. Příjem 5-15 tis. měsíčně. zobrazit nabídku»
Recepční s AJ
Praha
před 4 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka
Praha
před 4 dny
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností profesní růst práce v Jirny u Prahy zobrazit nabídku»
Péče o zákazníka
Praha
před 4 dny
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností konkurenční plat a zaměstnanecké výhody volnou... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Mnichovo Hradiště
před 4 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Vedoucí personalistiky
Olomoucký
před 4 dny
Máte praxi jako personalista ve výrobní společnosti a rádi byste se profesně rozvíjeli? Pokud ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni... zobrazit nabídku»
Pracovník retenčního centra
Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
před 4 dny
Co Vám nabízíme:   - Zázemí Norské společnosti - Nástupní mzda 20 000 Kč - Stravenky v hodnotě 100,- Kč - Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc ve výrobě, 1 směna Písek
Písek
před 4 dny
 - odpovídající platové ohodnocení  - možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»
HR specialista
Liberecký
před 4 dny
Náš klient nabízí jedinečnou šanci být u vzniku nového závodu na pozici: HR MANAGER pro nový závod Náplň práce: * implementace HR... zobrazit nabídku»
HR Manager
Liberecký
před 4 dny
Nabízíme vy * zajišťovat firemní cíle v oblasti lidských zdrojů * zavádět efektivní systémy pro získávání a rozvoj zaměstnanců... zobrazit nabídku»
HR manager
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenost v oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své názory... zobrazit nabídku»
Key Account Manager – Obalové materiály
Středočeský
před 4 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributorů papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Středočeský
před 4 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributor papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Obchodně/technický zástupce (od 40.000 Kč)
Praha
před 4 dny
jsme prosperující belgická společnost DHOLLANDIA s.r.o. s pobočkou v Nupakách u Prahy, jejíž hlavní činností je prodej, montáž a servis... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Zahraniční obchodní společnost v oblasti strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici technická podpora prodeje. Zajímá tě oblast... zobrazit nabídku»
Analytik tendrů – mezinárodní kamionová přeprava
Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta, silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost, hledáme šikovného kandidáta/tku na uvedenou samostatnou pozici... zobrazit nabídku»
Referent cestovní kanceláře
Praha - Chodov
před 4 dny
Máte zájem pracovat v cestovním ruchu? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant se slovenštinou - 4310
Praha
před 4 dny
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "Zákaznický konzultant... zobrazit nabídku»
Customer Care Specialist - DPP
Praha
před 4 dny
Jste student VŠ a hledáte dlouhodobou, stabilní a zajímavou brigádu? Pro našeho významného klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace