Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 3

Ekonomika
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
včera
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Práce na doma - pro absolventy vysokých škol
Praha
včera
nadstandardní finanční ohodnocení práce z domu flexibilní pracovní doba volba tématu dle vlastního zájmu a časových možností... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Vimperk
včera
Nastavuje parametry nakupovaných materiálů v rámci svých kompetencí. Spolupracuje s ostatními odděleními při nastavování parametrů... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
včera
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Key Account Manager – Obalové materiály
Středočeský
před 2 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributorů papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Středočeský
před 2 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributor papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Finanční analytik/čka s AJ- Dobříš
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobně strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty pro pozici: Požadavky... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Kolín
Kolín
před 2 dny
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní-Junior
Praha
před 2 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, českou mediální společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici JUNIOR... zobrazit nabídku»
Financial Accountant
Jihomoravský
před 2 dny
Job description Do you want to be a part of a new project? Do you want to work for international and stable company? Do you want to work in center of... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha - jihovýchod
před 2 dny
Máte zkušenosti se zpracováním personální a mzdové agendy? Zajímá vás pracovní právo? Rádi byste pracovali pro úspěšnou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Účetní (senior/junior) 2 volná místa!
Kadaň
před 2 dny
Jaké to u nás je? * panuje u nás přátelská atmosféra * můžeš si určit začátek a konec pracovní doby (40 hod. týdně, pevná část... zobrazit nabídku»
Sekretářka
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidátky na pozici Sekretářka. ... zobrazit nabídku»
CNC specialista
Louny
před 2 dny
* zajímavé platové ohodnocení až 35 000 Kč * týden dovolené navíc * firemní svozová doprava * příspěvky na stravování, životní... zobrazit nabídku»
Senior Financial Controller (až 70 000 Kč)
okr. Teplice
před 2 dny
* platové ohodnocení (55 000 - 70 000 Kč) * osobní ohodnocení, pololetní a roční odměny * služební automobil k soukromým účelům *... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / pomocná účetní
Náchodsko
před 2 dny
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti - příspěvek na stravování - osobní rozvoj a odborná školení - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
před 2 dny
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - odpovídající platové ohodnocení - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
Brno
před 2 dny
* motivující mzdové ohodnocení * zázemí silné mezinárodní společnosti * přátelský kolektiv a férový nadřízený * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Billing Specialist - 4274
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, silnou značku v oblasti logistiky, hledáme kandidáta na pozici Billing Specialist - AP. U klienta budete součástí týmu,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace